آموزش آنلاین برق خودرو درجه 1

همانطور که می دانید برق خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد که عملکرد کل سیستم های برقی وابسته به آن است و اختلال در هر بخش می تواند بخش های دیگر هم درگیر کند. پس آموزش آنلاین برق خودرو درجه 1 هم در کنار آن بسیار پر درآمد و پر رونق می باشد. زیرا امروزه اکثر آپشن خودرو های امروزی آز آیینه و صندلی گرفته تا سایر قطعات اصلی مانند باطری با برق کار می کند.

همچنین شما عزیزان اگر به این حوزه علاقه مند هستید می توانید حتی به صورت انحصاری و اختصاصی تر روی برند های خارجی هیوندا و کیا کار کنید و در دوره آموزش آنلاین برق هیوندا و کیا هم شرکت کنید.

آموزش برق خودرو درجه 1 آنلاین

برخی سرفصل های آموزش آنلاین برق خودرو درجه 1

در این قسمت به مباحث آموزشی این دوره خواهیم پرداخت:

آموزش نحوه سیم کشی و مدار الکتریکی خودرو

آموزش تعمیر بخاری و سیستم گرمایشی خودرو

آموزش نصب چراغ خودرو و نحوه سیم کشی آن

آشنایی با مدارات راهنما، چراغ ها،مه شکن ها و…

آموزش تعمیر و عیب یابی برف پاک کن خودرو

آموزش تعمیر و عیب یابی شیشه بالابر و قفل مرکزی خودرو

پشتیبانی دوره

در ابتدا باید بگوییم که که فیلم دوره ها به صورت نامحدود در اختیار شما قرار می گیرد تا در هر زمانی از شبانه روز امکان مشاهده آن را داشته باشید. در یک کانال تلگرامی هم جهت رفع اشکال و پرسش و پاسخ عضو می شوید و بعد از اتمام دوره هم می توانید در آن عضو باقی بمانید و از کانال حذف نخواهید شد. همچنین در صورت درخواست شما عزیزان، می توانید به صورت کاملا رایگان درخواست تکرار دوره به صورت حضوری بدهید تا جای هیچ نوع اشکالی برایتان باقی نماند.

در پایان هم مدرک معتبر فنی حرفه ای به همراه مهر و امضای مجموعه به شما عزیزان اهدا می شود تا با خیالی راحت و رزومه بسیار مناسب وارد بازار کار پر درآمد برق خودرو شوید. شرکت در آموزش های آموزشگاه دوره آنلاین بدون هیچ محدودیت سنی می باشد و در هر سطح و تخصصی حتی در کنار شغل اصلی خود می توانید آن را بگذرانید.

سرفصل های آنلاین برق خودرو درجه 1

هزینه کلاس آنلاین برق خودرو درجه 1

شهریه دوره: 0 تومان

شهریه دوره با تخفیف: تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 0

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین برق خودرو درجه 1

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا