آموزش آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل

تعمیرکاران برای توانایی عیب یابی و  رفع مشکلات نرم افزاری به آموزش آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل نیاز دارند. گوشی‌های موبایل به عنوان جزء جدایی ناپذیر زندگی همه افراد در اثر استفاده مکرر دچار آسیب و خرابی می‌شوند و به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند که بخش عمده این مشکلات مربوط به نرم افزار آن‌ها می‌شود؛

امروزه با توجه به رونمایی از مدل های جدید،ایراد های جدید هم بوجود می آید و حتی برخی مدل های قدیمی تر نیز دچار باگ هایی خواهند شد یا نیاز به بروز رسانی نرم افزاری دارند.
پس همانطور که می بینید یادگیری آن بسیار لازم و کاربردی می باشد.

تعمیرات نرم افزار موبایل نیز همانند تعمیر سخت افزار موبایل جز مشاغل پردرآمد در ایران و خارج از کشور‌ می‌باشد؛ بنابراین آموزش آنلاین تعمیرات موبایل نیز از رشته‌های پرطرفدار و محبوب در زمینه الکترونیک می‌باشد. همچنین چون به صورت مجازی برگزار می شود، می توانید در هر زمان از شبانه روز آن را مشاهده کنید.

برخی از موارد آموزشی شامل : فلش کردن انواع گوشی‌های سامسونگ و هوآوی، آموزش ساخت اپل Id و پسورد، کار با باکس‌های نرم افزاری(Z3X pro، (3utool ، باز کردن قفل گوشی، آموزش ترمیم سریال گوشی سامسونگ و .. می‌باشد.

 

آموزش آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل

 

 مزایای آموزش آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل در دوره آنلاین

 

دوره تعمیرات نرم افزار موبایل در آموزشگاه دوره آنلاین با استفاده از تجهیزات کامل و بروز در محیط کارگاهی به صورت عملی و تخصصی، صفرتاصد ویژه بازار کار برگزار می گردد و بعد از پایان دوره کاراموزان به راحتی قادر به رفع انواع مشکلات نرم افزاری گوشی‌های مختلف خواهند بود.

همچنین با استفاده از با کیفیت ترین دوربین های فیلمبرداری و بهترین زاویه ممکن این دوره برای شما فراهم شده و در کنار آن فشرده سازی های لازم هم نیز انجام شده تا مشکلی بابت دانلود و مشاهده آن نداشته باشید.

 

 

تعمیرات نرم افزار موبایل در دوره آنلاین

پشتیبانی دوره آنلاین

برای کسب درآمد بیشتر از حرفه تعمیرات موبایل می‌توانید در دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل شرکت نمائید و توانایی لازم برای رفع مشکلات نرم افزاری را نیز پیدا و کسب درآمد کنید. دوره آموزش تعمیرات موبایل نیز همانند سایر رشته‌های دیگر آموزشگاه دوره آنلاین دارای پشتیبانی نامحدود اساتید با تجربه و خبره و امکان تجدید دوره رایگان می‌باشد.

 

تعمیرات نرم افزار موبایل

در آخر

از ویژپی های قابل توجه این دوره می شود به پشتیبانی منحصر به فرد آن اشاره کرد. با شرکت در دوره عضو یک کانال تلگرامی خواهید شد تا رفع اشکال برایتان صورت گیرد و می توانید به صورت مادام العمر در آن عضو باقی بمانید. همچنین دسترسی مشاهده ویدیو ها نیز برای همیشه برایتان باز است تا جای هیچگونه اشکال برایتان باقی نگذارد.

 

از دیگر ویژگی های مثبت این دوره مجازی، نداشتن هیچگونه محدودیت سنی می باشد تا با هر میزان سن و سال و تجربه با هنرجویان دیگر شرکت کنید و تجارب خود را نیز در اختیار هم قرار دهید. همچنین این دغدغه برای افراد شاغل نیز وجود نخواهد داشت که دوره با کارشان تداخل پیدا کند و می توانند در کنار شغل اول خود آموزش های لازم را ببینند و به چشم شغل دوم به آن نگاه کنند.

سرفصل های آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل

  1. آموزش برداشتن FRP در اندروید 5، 6، 7 آموزش برداشتن قفل اکانت سامسونگ آموزش رایت فایل کامبینیشن
  2. آموزش مکانیزم نرم افزار موبایل برای یادگیری بهتر سر فصل های دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل
  3. آموزش ساخت اپل id و پسورد ریسیور کردن آیفون آموزش کار با نرم افزار 3utool
  4. آموزش کار با Chimera Dongel روت کردن گوشی Unroot کردن گوشی
  5. آموزش فلش کردن گوشی های سامسونگ و هوآوی
  6. توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم ابزار و تجهیزات کارگاه برای راحتی در دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل آموزش بک آپ گرفتن اطلاعات گوشی
  7. آموزش رفع مشکل لوگو ریست در اندروید
  8. آموزش ترمیم سریال گوشی سامسونگ و هوآوی

هزینه کلاس آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل

شهریه دوره: 17,100,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 12,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا