آموزش آنلاین تعمیر موتور EF7 و L90

بسیاری از متقاضیان حرفه تعمیرات موتور خودرو تمایل دارند تا فقط به تعمیر تخصصی موتور چند مدل خودرو بپردازند. بر همین اساس آموزشگاه دوره آنلاین دوره‌هایی به صورت جداگانه برای تعمیر انواع موتور خودروها برگزار می‌کند که از از جمله ی آن‌ها آموزش آنلاین تعمیر موتور EF7 و L90 می‌باشد. در کنار آن نیز می توانید دوره ای مانند آموزش آنلاین تعمیر موتور 405 و 206 تیپ 2 را هم بگذرانید و درآمد خود را بیفزایید.

کاراموزان با شرکت در این دوره به مواردی مانند: شناسایی و رفع عیب‌های سیستم های روغن کاری، شناسایی و رفع عیب‌های اویل، عیب یابی و شست و شوی کانال روغن، شناخت ابزار آلات و نحوه کار با آن‌ها، شناخت ابزارهای مخصوص نیم موتور، تعمیر واتر پمپ و… مسلط می‌شوند.

افرادی که در این دوره شرکت می‌کنند به شست و شوی کامل انژکتور یا رادیاتور و شستوشوی کانال روغن تسلط کافی و کامل پیدا می‌کنند.

 

آموزش آنلاین تعمیر موتور EF7 و L90

 

پشتیبانی آموزش آنلاین تعمیر موتور EF7 و L90 در دوره آنلاین

موارد ذکر شده نمونه کمی از سرفصل‌هایی است که در دوره آموزش تعمیر موتور EF7 و L90 آموزش داده می‌شود. لیست کامل آن در ادامه مطالب در قسمت سرفصل‌ها ذکر شده است.

گذراندن دوره آموزش مکانیک خودرو به کاراموزانی که هیچگونه پیش‌زمینه ای در مورد تعمیرات خودرو یا مکانیک خودرو ندارند توصیه می‌شود.

دوره تعمیر موتور EF7 و L90 مناسب تمام علاقمندان به تعمیر موتور این نوع خودروها در سنین 12 سال به بالا حتی با سطح دانش اندک می‌باشد.

آموزشگاه دوره آنلاین دوره آموزش آنلاین تعمیر موتور EF7 و L90 را به صورت تخصصی و صفرتاصد ویژه بازار کار برگزار می‌کند به طوری که کاراموزان پس از پایان دوره به راحتی قادر به ورود به بازار کار هستند. حتی در صورت ایجاد مشکل در حین کار برای این کاراموزان امکان تماس تلفنی و برقراری ارتباط با اساتید مربوطه وجود دارد.

آموزش آنلاین تعمیر موتور ef7 و 405

علاقمندان به تعمیر موتور سایر خودروها می‌توانند در رشته ‌های مرتبط از جمله آموزش تعمیر موتور پراید و پیکان و … شرکت کنند و از سهم بیشتر بازار پر رقابت و پر درآمد تعمیر موتور انواع خودروها بهره ببرند.

سرفصل های آنلاین تعمیر موتور EF7 و L90

  1. آشنایی با ابزار سرسیلندر و متعلقات آن آشنایی با ابزار مخصوص نیم موتور متعلقات آن آشنایی با اندازه گیری حجم و قدرت موتور آشنایی با نحوه پیاده و سوار کردن موتور
  2. آشنایی با ابزارهای اختصاصی و اندازه گیری قطعات موتور در دوره آموزش تعمیر EF7 و L90 کمپرسگیری سیلندرهای موتور رفع عیوب موتور آموزش رفع عیوب موتور
  3. رفع عیوب احتمالی موتور باز و بسته کردن نیم موتور بالا و پایین
  4. عیب یابی کانال روغن وشستشوی آن آموزش تعمیر سیستم خنک کاری تعمیر واترپمپ شستشوی رادیاتور
  5. اندازه گیری فشار سیستم روغن کاری و ودمای موتور در دوره آموزش تعمیر موتور EF7 و L90 شناخت دستگاه های تشخیص عیب آموزش تعمیر سیستم روغن کاری
  6. تشخیص عیوب سیتم های روغن کاری تشخیص عیوب اویل و تعمیر ان رفع عیوب بوجود آمده در سیستم خنک کاری

هزینه کلاس آنلاین تعمیر موتور EF7 و L90

شهریه دوره: 35,700,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 25,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 6

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیر موتور EF7 و L90

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا