آموزش آنلاین ریمپ ایسیو

امروزه ریمپ کردن ایسیو به منظور ارتقا و بهبود عملکرد خودرو بازار بسیار داغی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد متقاضی گذراندن دوره آموزش آنلاین ریمپ ایسیو می‌باشند.

ریمپ زدن ایسیو کار بسیار تخصصی است و هر فردی قادر به انجام آن نیست؛ بنابراین برای ورود به این حرفه گذراندن دوره آموزش ریمپ ECU در آموزشگاه معتبر و تخصصی ضروری است.

به دلیل محبوب و تخصصی بودن این دوره آموزشگاه ریمپ ایسیو دوره آنلاین تمام تلاش خود را دارد تا این دوره را مطابق با استانداردها در بستری عملی و کارگاهی با تجهیزاتی بروز و بهره‌مندی از دانش و تجربه اساتید برجسته برگزار کند. همچنین در کنار می توانید رشته هایی مربوط مانند آموزش آنلاین تعمیرات ecu خودرو را هم بگذرانید.

حساسیت این آموزشگاه در برگزاری دوره ریمپ ایسیو موجب ورود کاراموزان به بازار کار و راه اندازی کسب و کار و درآمد زایی آن‌ها شده است.

 

آموزش آنلاین ریمپ ایسیو

 

شرایط پس از آموزش آنلاین ریمپ ایسیو

بعد از پایان دوره آموزش ریمپ ایسیو قادر به ریمپ زدن انواع خودروهای خارجی و ایرانی خواهید شد و به آسانی قادر به انجام کار در انواع شرکت‌های خودرو سازی،گاراژها و مراکز ریمپ و تیونینگ خواهید بود.

علاقمندان به شرکت در این دوره نیاز است تا دوره آموزش ایسیو خودرو یا آموزش برق خودرو را گذرانده باشند؛ زیرا برای ورود به این حرفه داشتن دانش در مورد باطری سازی و کار با دیاگ و … ضروری است.

افرادی که دارای علم و دانش و پیش زمینه در رشته مکانیک خودرو و برق خودرو می‌باشند برای شرکت در این دوره نیازی به گذراندن پیشنیاز ندارند.

ریمپ ایسیو در دوره آنلاین

با اتمام دوره آنلاین ریمپ ایسیو شما به عنوان کارشناس و تکنسین ریمپینگ قادر به انجام تنظیمات ایسیو خودروهای داخلی و خارجی با دستگاه TNM خواهید بود.

شناخت مپ ایسیو، چکسام گیری، شناخت مدارات الکترونیکی، نحوه برطرف کردن مشکلات نرم افزاری ایسیو، نحوه انجام ریمپ به روش‌های مختلف OBD, KTAG OBD, GPT, JTAG و … از نمونه سرفصل‌های آموزشی دوره ریمپ ایسیو است. لیست کامل سرفصل‌ها جهت مطالعه کاراموزان در ادامه مطالب ذکر شده است.

سرفصل های آنلاین ریمپ ایسیو

  1. آشنایی با انواع ECU های خودروهای ایرانی توانایی انجام ریمپ تمامی ECU های خودروهای ایرانی و چینی و کره ای
  2. آشنایی با نحوه چکسام گیری شناخت مپ ایسیو
  3. توانایی انجام ریمپ به روش OBD توانایی انجام ریمپ به روش KTAG OBD توانایی انجام ریمپ به روش JTAG
  4. توانایی انجام ریمپ به روش GPT توانایی برطرف کردن مشکلات نرم افزاری ایسیو توانایی برطرف کردن مشکلات نرم افزاری ایسیو
  5. آموزش کاهش دمای فن آموزش حذف سنسور اکسیژن دوم به منظور رفع خطا کاتالیزور آموزش از بین بردن کد و خطای کاتالیزور آشنایی با جداول مختلف ECU
  6. توانایی برطرف کردن مشکلات نرم افزاری ایسیو توانایی انجام ریمپ کلی(افزایش قدرت و شتاب و گشتاور) برای تمامی ایسیوها
  7. توانایی انجام ریمپ کاهش مصرف سوخت توانایی انجام ریمپ بک فایر و پاپ اند بنگ و ( کاتاف رگباری ) برای تمامی ایسیوها
  8. توانایی تنظیم دور آرام برای تمامی ECU ها آموزش حذف و فعال کردن تمامی سنسور ها

هزینه کلاس آنلاین ریمپ ایسیو

شهریه دوره: 60,000,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 42,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین ریمپ ایسیو

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا