آموزش آنلاین گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و

آموزش آنلاین گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و از شاخه‌های آموزش مکانیک خودرو و مربوط به خودروهای خارجی می‌باشد. و در صورت داشتن علاقه می توانید در حوزه گسترده تر، دوره آموزش آنلاین گیربکس اتوماتیک را هم در کنار آن بگذرانید.

برای پیدا کردن تسلط کافی و کامل به عیب یابی و تعمیرات گیربکس اتوماتیک این نوع خودروها نیاز به گذراندن دوره گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و به صورت تخصصی و عملی در آموزشگاه معتبر داریم.

آموزشگاه دوره آنلاین این دوره را به صورت تخصصی و عملی ویژه بازار کار برگزار می کند. وجه تمایز آموزشگاه دوره آنلاین در برگزاری دوره آموزش آنلاین گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و نسبت به سایر آموزشگاه بهره مندی از تجهیزات بروز و کامل و اساتید متخصص و باتجربه در این زمینه است.

 

آموزش آنلاین گیربکس اتوماتیک

 

مزایای آموزش آنلاین گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و

این دوره با تکیه بر قواعد و استاندارد ها برگزار می‌گردد. علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی اگر پیش زمینه‌ای ندارند بهتر است در دوره آموزش گیربکس دستی شرکت نمایند.

با شرکت در دوره گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و به باز و بست ساعت و اویل پمپ گیربکس، عیب یابی و رفع ایرادات تورک کانورتر، عیب یابی و رفع ایرادات سلکتور، باز و بست گیربکس، شناخت کامل صفحات و دیسک‌ها، خواندن خطاها، عیب یابی و رفع ایرادات مربوط به کلاج و ترمز و … مسلط می‌شوید. سایر سرفصل‌ها در ادامه مطلب در قسمت سرفصل‌ها ذکر شده است.

آموزش آنلاین گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و در دوره آنلاین

آموزشگاه گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و دوره آنلاین به دلیل پیچیدگی سیستم گیربکس اتوماتیک این دوره را به صورت تخصصی و مطابق با استانداردها برگزار می‌کند و همچنین برای کاراموزان شرکت کننده در این دوره پشتیبانی نامحدود فراهم کرده است تا کاراموزان با تجدید دوره رایگان و انجام کار عملی به عیب یابی و تعمیر گیربکس اتومات بنز و بی ام و مسلط تر شوند.

همچنین در صورت ایجاد مشکل برای کاراموزان در بازار کار و انجام کار امکان تماس تلفنی و مراجعه حضوری با استاد برای رفع مشکلات مربوطه برقرار است.

سرفصل های آنلاین گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و

  1. تعمیر گیربکس های 5 سرعته بنز و بی ام وآشنایی کامل با تورک کانورتور(توربین) و اجزای آن
  2. موزش باز و بسته کردن ساعت گیربکساموزش باز و بسته کردن اویل پمپ کیربکس
  3. آشنایی با صفحه ها و دیسک های داخل گیربکسآموزش باز و بسته کردن دیفرانسیل و رفع عیوب آن
  4. تست و عیب یابی و رفع ایراد تورک کانورتورمعرفی و شناخت بلوک ساعتی و شیرهای برقی
  5. باز و بست کامل ساعتی و شیرهای برقی و معرفی کانال ها در دوره تخصصی آموزش گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و
  6. آشنایی با چگونگی کارکرد شیرهای ساعتیعیب یابی و رفع عیوب ساعتی و شیرهای ساعتیمعرفی کامل سلکتور و نحوه عملکرد آنعیب یابی و رفع و عیوب سلکتور
  7. آشنایی با چگونگی کارکرد و عملکرد کلاچ ها و ترمزها در هر یک از حالت های دنده آشنایی کامل با مجموعه های سیاره ای و قوانین آن
  8. شناخت کامل صفحات و دیسک هاشناخت کامل کلاچ ها و ترمزهای داخل گیربکس عیب یابی و رفع عیوب کلاج ها و ترمزهاآموزش نحوه خواندن کدهای خطا

هزینه کلاس آنلاین گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و

شهریه دوره: 145,700,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 102,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا