آموزش آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر

دوره آموزش آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر از دوره‌های پرطرفدار به شمار می‌رود . با توجه به این موضوع که موتور خودرو تحت تاثیر عوامل مختلفی دچار آسیب می‌شود و نیاز به تعمیر پیدا می‌کند و برای تعمیر آن نیاز به تخصص در این زمینه داریم؛  همچنین در کنار آن می توانید با گذراندن دوره آموزش آنلاین تنظیم موتور خودرو ، درآمد خود را بیشتر کنید.

کاراموزانی که به این دوره آموزشی علاقه دارند برای ورود به آن اگر هیچ دانشی در مورد مکانیک خودرو ندارند ابتدا باید دوره آموزش مکانیک خودرو درجه 2 را بگذرانند و سپس وارد دوره تعمیر موتور هیوندا و کیا شوند.

در دوره آموزش آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر : شناخت یاناقان بندی و رنگ بندی یاتاقان هیوندا و کیا، شناخت انواع موتورهای هیوندا و کیا، شناخت و نحوه کار با وسایل اندازه گیری مانند کولیس، میکرومتر و …، آموزش سیستم تایمینگ میل لنگ و میل سوپاپ، نحوه باز و بست کردن سر سیلندر و صدها سرفصل تخصصی دیگر آموزش داده می‌شود.

لازم به ذکر است جهت ارتقا دانش و شغل خود در زمینه تعمیر موتور انواع خودروها از جمله خودروهای چینی و خارجی می توانید در سایر دوره های مرتبط شرکت کنید.

آموزش آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر

آموزش آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر

مزایای آموزش آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر

آموزشگاه دوره آنلاین برگزار کننده انواع مشاغل فنی و پردرآمد با بازار کار عالی می‌باشد که آموزش تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر یکی از این دوره‌های پرطرفدار می‌باشد.

مجموعه ما با هدف تربیت کاراموزانی متخصص در زمینه تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر و ورود به بازار کار این کاراموزان این دوره را با بهرمندی از دانش اساتید متخصص در این زمینه برگزار می‌کند.

با شرکت در این دوره در آموزشگاه آنلاین صفر تا صد تعمیر موتور هیوندا و کیا را یادمیگیرید و قادر به عیب یابی و تعمیر انواع مختلف موتور این خودروها خواهید بود.

تضمین دوره ما،تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری و پشتیبانی نامحدود کاراموزان پس از پایان دوره و ورود به بازار کار می‌باشد.

سرفصل های آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر

  1. تعمیر موتور تویوتا
  2. تعمیر موتور مزدا
  3. تایم گیری میل سوپاپ و میل لنگ
  4. آشنایی با فلزکاری و کار با دستگاه های اندازه گیری (کولیس و میکرومتر) در دوره تخصصی آموزش تعمیر موتور تویوتا و مزدا
  5. آشنایی با سیستم خنک کاری (واترپمپ و ترموستات)
  6. باز و بسته کردن قطعات اطراف موتور در دوره تخصصی آموزش تعمیر موتور تویوتا و مزدا
  7. آموزش باز و بسته کردن میل لنگ و شاتون پیستون
  8. آشنایی با سیستم جرقه (کوئل و شمع)
  9. اموزش باز و بسته کردن سرسیلندر

هزینه کلاس آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر

شهریه دوره: 77,100,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 54,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 9

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا