آموزش آنلاین گوهر تراشی

با توجه به این موضوع که هنر گوهر تراشی امروزه مورد توجه و استقبال گسترده ای قرار گرفته است؛ آموزش آنلاین گوهر تراشی جز رشته‌های محبوب و پرطرفدار بشمار می‌رود. این دوره از شاخه‌های پرطرفدار ساخت زیورآلات و جواهرات قیمتی است. همچنین در کنار آن می توانید دوره آموزش آنلاین تعمیرات طلا و جواهر را هم بگذرانید تا به درآمد بیشتری برسید.

متقاضیان علاقمند به هنر گوهر تراشی در سنین 12 سال به بالا بدون محدودیت خاصی می‌توانند در دوره آنلاین گوهرتراشی شرکت کنند و این دوره را بگذرانند.

دوره گوهر تراشی پیشنیاز ندارد و کاراموزان براحتی می‌توانند از طریق تماس تلفنی با کارشناسان آموزشگاه دوره آنلاین نسبت به شرکت در این دوره اقدام کنند.

بدلیل کاربرد گسترده سنگ‌های قیمتی به صورت درمانی و تزئینی بازار کار حرفه گوهر شناسی بسیار پر رونق می‌باشد.

هنر گوهر تراشی دارای ریزه کاری‌های بسیار زیادی است که برای یادگیری اصولی و حرفه ای این هنر نیازمند گذراندن دوره آموزش آنلاین گوهرتراشی در آموزشگاه معتبر هستیم.

آموزشگاه گوهر تراشی دوره آنلاین با برگزاری دوره آموزش گوهر تراشی مطابق با استانداردهای جهانی و با بهره‌مندی از تجارب و دانش اساتیدش در این حوزه نسبت به سایر آموزشگاه‌ها پیشتاز است.

با گذرندان دوره آموزش گوهرشناسی به مواردی مانند برش کاری، پرداخت، داپینگ کردن، نحوه قواره کردن سنگ‌ها، نحوه کار با شابلون‌ها، چگونگی ورقه کردن سنگ‌های قمتی، یادگیری انواع تکنیک‌های داپ و … مسلط می‌شوید.

آموزش آنلاین گوهر تراشی

 

مزیت های شرکت در آموزش آنلاین گوهر تراشی

موارد ذکر شده تنها نمونه بسیار کمی از مواردی است که در این دوره یاد می‌گیرید، کلیه مواردی که در این دوره آموزش داده می‌شود در ادامه مطالب در قسمت سرفصل‌ها ذکر شده است.

برای موفق شدن بیشتر در این حرفه می‌توانید در دوره‌های مرتبط با آموزش گوهرتراشی مانند دوره آموزش گوهر شناسی و آموزش مخراج کاری شرکت کنید.

پس از پایان دوره آنلاین با شرکت در آزمون تئوری و عملی فنی حرفه ای و کسب نمره قولی در این دو آزمون قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای و بین المللی آموزش گوهر تراشی خواهید بود.

سرفصل های آنلاین گوهر تراشی

  1. آموزش نحوه استفاده از جدول مو
  2. آشنایی با مبانی گوهرتراشی
  3. توانایی تشخیص سختی، چندرنگی و شفافیت انواع گوهر
  4. آموزش طراحی تراش
  5. آموزش نحوه ارزیابی، پاکسازی و جور کردن کلوخه
  6. آموزش نحوه کار با شابلون ها
  7. آموزش برش کاری
  8. آموزش نحوه ورقه کردن سنگ های قیمتی

هزینه کلاس آنلاین گوهر تراشی

شهریه دوره: 114,300,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 80,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین گوهر تراشی

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا