آموزش آنلاین برق ساختمان درجه ۱

آموزش آنلاین برق ساختمان درجه ۱ مناسب افراد جویای کار با درآمد بالا و بازارکارعالی می باشد. افراد علاقمند به برق ساختمان با شرکت در دوره آموزش برق ساختمان در آموزشگاه آنلاین این دوره را به صورت اصولی و مطابق با استانداردها فرا می‌گیرند.

آموزش برق ساختمان در آموزشگاه دوره آنلاین پروژه محور بوده و برگزاری این دوره توسط اساتید با تجریه و زبده برگزار می گردد. این دوره همچنین دارای پشتیبانی نامحدود توسط آموزشگاه و اساتید بعد از پایان دوره آموزشی می باشد.

برق ساختمان درجه 1

 

سرفصل های آموزش آنلاین برق ساختمان درجه ۱

شما با شرکت در دوره آموزش برق ساختمان صفر تا صد سیم کشی ساختمان، نصب کلید و پریز و کلیه کارهای جانبی و برقی ساختمان را برای ساختمان‌هایی با تعداد واحدهای کم و زیاد فرا می‌گیرید.

آموزش برق ساختمان در دو سطح درجه 2 و درجه 1 برگزار می‌گردد که  آموزش برق ساختمان درجه یک شامل 8 مبحث آموزشی نصب دوربین‌های مداربسته آنالوگ، نصب دوربین‌های مداربسته آی پی، نصب اعلام حریق، آموزش آنلاین نصب دزدگیر اماکن، نصب تلفن سانترال کم ظرفیت، نصب کرکره، نصب جک برقی و آموزش آنلاین نصب اپراتور شیشه ای می باشد.

 

آموزش آنلاین برق ساختمان درجه ۱

 

 

لازم به ذکر است که، کاراموزان عزیزی که تمایل دارند دوره آموزش برق ساختمان درجه یک را طی کنند، اگر پیش زمینه خاصی در مورد برق ندارند ابتدا باید دوره آموزش برق ساختمان درجه دو را طی کنند سپس نسبت به شرکت در دروه برق ساختمان درجه یک اقدام نمایند.

آموزشگاه دوره آنلاین، دوره آموزش آنلاین برق ساختمان درجه ۱ را با بروز ترین اطلاعات و دانش، ابزار و وسایل الکترونیک برگزار می نماید و همچنین بعد از پایان دوره آنلاین به کاراموزان عزیز مدرک معتبر آموزشگاهی، فنی حرفه ای و بین المللی اعطا می کند.

سرفصل های آنلاین برق ساختمان درجه ۱

  1. آموزش نصب آیفون تصویری
  2. آموزش نصب و طراحی سیستم دوربین مدار بسته IP
  3. آموزش نصب و طراحی سیستم دوربین مدار بسته IP
  4. آموزش نصب و طراحی سیستم دزدگیر اماکن
  5. آموزش نصب و طراحی سیستم اعلام حریق متعارف
  6. آموزش نصب و طراحی کرکره برقی
  7. آموزش نصب و طراحی جک (درب برقی)
  8. آموزش نصب و طراحی اپراتور شیشه ای

هزینه کلاس آنلاین برق ساختمان درجه ۱

شهریه دوره: 66,400,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 46,500,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین برق ساختمان درجه ۱

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا