آموزش آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان

با توجه به گسترش استفاده بسیار زیاد از خودرو پراید در ایران دوره آموزش آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان در آموزشگاه دوره آنلاین از دوره‌های محبوب و پرطرفدار می‌باشد.

علاقمندان به دوره تعمیر موتور پراید و پیکان بدون محدودیت سنی می‌توانند در این دوره شرکت کنند و این دوره را یادگیرند و همچنین در کنار آن سایر خودرو ها مانند آموزش آنلاین تعمیر موتور 405 و 206 تیپ 2 را هم می توانند فرا بگیرند و به درآمد خود بیفزایند.

در این دوره مواردی مانند شناخت سرسیلندر و تمامی قطعات مرتبط با آن، آشنایی با ابزار آلات اندازه گیری و ابزارهای نیم موتور، رفع ایرادات مربوط به سیستم خنک کاری، تشخیص ایرادات مربوط به سیستم های روغن کاری و سیستم‌های اویل، تعمیر واتر پمپ و … آموزش داده می‌شود.

سرفصل‌های فوق نمونه بسیار کمی از مباحث ارائه شده در دوره آموزش تعمیر موتور پراید و پیکان می‌باشد که در ادامه مطالب به طور کامل ذکر شده است.

آموزشگاه تعمیر موتور پراید و پیکان دوره آنلاین بدلیل برگزاری این دوره به صورت عملی و تخصصی و ویژه بازار کار نسبت به سایر آموزشگاه‌ها در برگزاری کلاس آموزش تعمیر موتور پراید و پیکان پیشتاز است.

 

آموزش آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان

 

مزایای آموزش آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان

بعد از گذراندن این دوره کاراموزان به راحتی قادر خواهند بود تا وارد بازار کار شوند و به عیب یابی و تعمیر موتور خودروهای پراید و پیکان بپردازند و کسب درآمد کنند.

بدلیل استفاده گسترده ایرانی‌ها از خودرو پراید یادگیری تعمیرات آن می‌تواند منجر به داشتن یک شغل ایده آل با درآمد عالی برای علاقمندان به حرفه مکانیک خودرو و زیرشاخه‌های آن شود.

آموزشگاه دوره آنلاین بدلیل بازار کار بسیار پر رونق مکانیک خودرو لیست کاملی از رشته‌های مرتبط با خودرو را به صورت کامل و تخصصی برگزار می‌کند؛ بنابراین کاراموزان علاقمند  به ارتقا شغلی و کسب درآمد بیشتر می‌توانند در سایر دوره‌های مرتبط مانند آموزش مکانیک خودرو ، آموزش تعمیر موتور EF7 و L90 شرکت کنند.

آموزش آنلاین نعمیر موتور پراید و پیکان در دوره آنلاین

بعد از پایان دوره آموزشگاه تخصصی دوره آنلاین مدرک آموزش تعمیر موتور پراید و پیکان را به کاراموزان اعطا می‌کند.

سرفصل های آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان

  1. آشنایی با ابزار سرسیلندر و متعلقات آن آشنایی با ابزار مخصوص نیم موتور متعلقات آن آشنایی با اندازه گیری حجم و قدرت موتور آشنایی با نحوه پیاده و سوار کردن موتور
  2. آشنایی با ابزارهای اختصاصی و اندازه گیری قطعات موتور دوره آموزش تعمیر موتور پراید و پیکان رفع عیوب احتمالی موتور باز و بسته کردن نیم موتور بالا و پایین
  3. شناخت دستگاه های تشخیص عیب آموزش تعمیر سیستم روغن کاری تشخیص عیوب سیتم های روغن کاری
  4. کمپرسگیری سیلندرهای موتور رفع عیوب موتور اندازه گیری فشار سیستم روغن کاری و ودمای موتور
  5. آموزش رفع عیوب موتور رفع عیوب بوجود آمده در سیستم خنک کاری در دوره آموزش تعمیر موتور پراید و پیکان تشخیص عیوب اویل و تعمیر آن
  6. عیب یابی کانال روغن وشستشوی آن آموزش تعمیر سیستم خنک کاری عیب یابی واترپمپ شستشوی رادیاتور

هزینه کلاس آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان

شهریه دوره: 37,900,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 26,500,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 7

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا