آموزش آنلاین ساخت تابلو LED

یکی از حرفه‌هایی که با سرمایه و هزینه اندک به راحتی می‌توان وارد بازار کار آن شد آموزش آنلاین ساخت تابلو LED می‌باشد. تابلوهای تبلیغاتی ال ای دی به دلیل عمر طولانی و مصرف برق پائین جایگزین تابلوهای نئون شده اند؛ به همین دلیل افراد زیادی برای تبلیغات فروشگاه خود از تابلو ال ای دی استفاده می‌کنند. همچنین در کنار آن می توانید آموزش آنلاین ساخت تابلو روان را هم شرکت کنید.

دوره نصب تابلو LED نیاز به پیش زمینه خاصی ندارد؛ حتی اگر هیچ پیش زمینه‌ای در مورد برق ندارید می‌توانید در این دوره آموزشی شرکت نمائید و جهت ارتقا آن در دوره آموزش نصب تابلو روان شرکت کنید.

آموزشگاه نصب تابلو ال ای دی دوره آنلاین، این دوره را با تجهیزات کامل و بروز و در بهترین زاویه ممکن فیلمبرداری شده است.

پس از پایان دوره آنلاین ساخت تابلو LED به ساخت تابلوهای دو کانال و چهار کانال، تابلوهای چشمک زن، ساخت تابلوهای با مقاومت و بدون مقاومت، تنظیم برد کنترل تابلو ال ای دی و …تسلط کافی پیدا می‌کنید.

آموزش آنلاین ساخت تابلو LED

 

مزایای آموزش آنلاین ساخت تابلو LED در دوره آنلاین

در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی مانند: رنگ خوانی مقاومت، معرفی اجزای تابلو ال ای دی، لحیم کاری، تست تابلو با اهم متر، نحوه سیم کشی تابلو ال ای دی، نحوه قیمت گذاری و قیمت دهی و …  که توضیح کامل سرفصلها در ادامه در همین صفحه ذکر شده صفر تا صد به صورت عملی و تخصصی آموزش داده می‌شود.

چنانچه بعد از اتمام دوره آموزش نصب تابلو ال ای دی در حین انجام کار به مشکلی برخوردید می‌توانید از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه و اساتید برجسته آن استفاده کنید. پشتیبانی نامحدود به این صورت می‌باشد که امکن تماس تلفنی و مراجعه حضوری با استاد برای گرفتن راهنمایی و مشاوره برای انجام پروژه تان بعد از پایان دوره وجود دارد.

همچنین با عضویت در یک کانال تلگرامی که به صورت مادام العمر می توانید در آن عضو بمانید قرار میگیرید و حتی اگر نیاز به تکرار دوره داشتید، این امکان به صورت حضوری و کاملا رایگان برای شما فراهم است.

همانطور که گفته شد، در صورت عدم یادگیری و نیاز به یادگیری مجدد، امکان تجدید دوره رایگان برای دوره نصب تابلو ال ای دی نیز وجود دارد و از دیگر مزایای آن، داشتن دسترسی به ضبط دوره ها می باشد که در هر زمان از شبانه روز که بخواهید می توانید آن را مشاهده کنید.

در آخر می توان گفت که شما علاوه بر این که محدودیت سنی برای شرکت در دوره ندارید، اگر شاغل هم باشید تداخلی با شغلتان نخواهد داشت و به عنوان کار دوم می توان ه آن نگاه کرد تا هم درآمد خود را افزایش دهید و هم به حوزه مورد علاقه خود وارد شوید و کسب مهارت کنید.

سرفصل های آنلاین ساخت تابلو LED

  1. آموزش رنگ خوانی مقاومت آشنایی با انواع LED ها و خصوصیات آنها آموزش محاسبات برای انتخاب مقاومت مناسب
  2. آموزش ساخت تابلو LED به صورت مرحله به مرحله
  3. آموزش ساخت تابلو ال ای دی با ترکیبی LED ها از ولتاژ آنها در دوره تخصصی آموزش ساخت تابلو LED آموزش عملکرد انواع LED ها موجود در بازار
  4. آموزش تست تابلو با اهم متر آموزش ساخت تابلو ال ای دی با شدت نور متغیر ارائه فیلم آموزش و جزوه ساخت تابلو LED
  5. آموزش ساخت تابلو LED با استفاده از مقاومت آموزش ساخت تابلو ال ای دی بدون استفاده از مقاومت آموزش لحیم کاری
  6. آموزش ساخت تابلو ال ای دی تک کاناله و چند کاناله
  7. آموزش و معرفی اجزای یک تابلو LED برای یاد گیری بهتر در دوره آموزش ساخت تابلو LED آموزش ساخت تابلو ال ای دی ثابت آموزش ساخت تابلو ال ای دی چشمک زن
  8. آموزش نحوه محاسبه منبع تغذیه آموزش سیم کشی تابلو LED

هزینه کلاس آنلاین ساخت تابلو LED

شهریه دوره: 17,100,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 12,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین ساخت تابلو LED

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا