آموزش آنلاین کولر و تهویه مطبوع خودرو

کولر خودرو یکی از تجهیزات رفاهی خودرو می باشد که وظیفه‌ی تهویه و خنک کردن خودرو را به عهده دارد. آموزش آنلاین کولر و تهویه مطبوع خودرو نیز از آموزش های لازم و کاربردی در مباحث فنی می باشد. در فصول گرم سال بدون سیستم تهویه یا همان کولر، ماندن در خودرو تقریبا غیر ممکن می شود.

همانطور که می دانید گرمای بیش از هوا می تواند بر روی زندگی افراد تاثیر گذار باشد. کولر خودرو علاوه بر خنک کردن فضای داخلی ماشین وظیفه‌ی تهویه‌ی هوا در کابین را نیز دارد که این امرموجب می شود هوای داخلی خودرو برای سرنشینان خودرو مطبوع تر باشد. همچنین د صورت داشتن علاقه می توانید در سایر رشته های فنی خودرو مانند آموزش آنلاین مکانیک خودرو درجه 1 هم شرکت کنید و به درآمد و تخصص خود اضافه کنید.

لذا با توجه به توضیحات داده شده آموزش کولر خودرو یکی از ملزومات برای یک تعمیرکار حرفه ای می باشد. نحوه ی گاز کردن کولر خودرو، عیب یابی و نشتی گاز کولر،تعمیر یا تعویض کمپرسور کولر ماشین را می توانید در دوره ی آموزش کولر خودرو فرا گیرید و اگر به جلوبندی خودرو هم علاقه مند هستید، می توانید در دوره آموزش آنلاین جلوبندی سازی خودرو نیز شرکت کنید.

 

آموزش آنلاین کولر و تهویه مطبوع خودرو

پشتیبانی آموزش آنلاین کولر و تهویه مطبوع خودرو

دوره‌ی آموزش آنلاین کولر خودرو یکی از دوره های بسیار کاربردی می باشد که تحت نظر اساتید با تجربه آموزشگاه ما تدریس شده و هر دوره با استقبال بی نظیر کارآموزان همراه است.
در این دوره تمامی اصطلاحات مربوط به کولر و سیستم تهویه ی هوا در خودرو را یاد خواهید گرفت و در نهایت مدرک معتبر از آموزشگاه ما دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این می توانید از دوره پشتیبانی اساتید ما نیز بهره مند شوید.با توجه به توضیحات داده شده در می یابیم که آموزش آنلاین کولر و تهویه مطبوع خودرو، حرفه ی کاملا تخصصی می باشد که یادگیری آن تنهابا گذراندن دوره ممکن است.
کارآموزان عزیز می توانند با شرکت در دوره ی آموزش کولر خودرو در آموزشگاه دوره آنلاین به پاسخ تمامی سوالاتی که در این زمینه دارند رسیده و بلافاصله پس از اتمام آموزش وارد بازار کار شده و کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

سرفصل های آنلاین کولر و تهویه مطبوع خودرو

  1. آشنایی با نحوه سیم کشی مدارات الکترونیکی کولر
  2. آموزش نحوه نصب کمپرسور کولر در دوره تخصصی آموزش کولر و تهویه مطبوع خودرو در مجتمع فنی برق
  3. آموزش نشت یابی کولر خودرو
  4. آموزش عیب یابی و تعمیر قطعات کولر
  5. آموزش عیب یابی مدارت الکتریکی خودرو
  6. آموزش شارژ کولر خودرو
  7. آموزش تعمیر کمپرسور کولر خودرو در دوره تخصصی آموزش کولر و تهویه مطبوع خودرو

هزینه کلاس آنلاین کولر و تهویه مطبوع خودرو

شهریه دوره: 114,300,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 80,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 7

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین کولر و تهویه مطبوع خودرو

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا