آموزش آنلاین تعمیر موتور بنز و بی ام و

یکی از شاخه‌های تخصصی مکانیک خودرو آموزش آنلاین تعمیر موتور بنز و بی ام و می‌باشد. با توجه به این موضوع که مشکلات موتور این خودروها دلایل متعددی دارد برای عیب یابی و تعمیر این موتورها نیازمند داشتن تخصص در این زمینه می‌باشیم. بنابراین با شرکت در یک دوره آموزشی تخصصی در آموزشگاه معتبر مهارت های لازم برای تعمیر موتور بنز و بی ام و را بدست می‌آوریم. همچنین در صورت علاقه به تعمیر موتور خودرو های داخلی که البته بازار کار بسیار خوبی هم دارند می توانید دوره آموزش آنلاین تعمیر موتور 405 و 206 تیپ 2 یا آموزش آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان را نیز بگذرانید.

آموزشگاه تخصصی تعمیر موتور بنز و بی ام و دوره آنلاین با برگزاری این دوره زیر نظر سازمان فنی حرفه ای و با بهره‌مندی از کارگاه‌ها مجهز و بروز، اساتید با تجربه کاراموزانی متخصص را وارد بازار کار می‌کند. کاراموزان بعد از پایان دوره به راحتی وارد بازار کار می‌شوند.

 

آموزش آنلاین تعمیر موتور بنز و بی ام و

 

مزایای آموزش آنلاین تعمیر موتور بنز و بی ام و

دوره تعمیر موتور بنز و بی ام و شامل: فلز کاری و کار با ابزارهای اندازه گیری مانند کولیس، میکرومتر و …، باز و بست کردن سر سیلندر و عیب یابی آن، عیب یابی و تعمیر موتور BMV X3، عیب یابی و تعمیر موتور انواع بی ام و بنز ، سیستم جرقه زنی کویل و شمع و … می‌باشد. در ادامه لیست کاملی از سرفصل‌های این دوره ذکر شده است.

برای شرکت در دوره آموزش آنلاین تعمیر موتور بنز و بی ام و پیشنهاد می‌شود دوره آموزش مکانیک خودرو را طی کنید؛ زیرا پیش نیاز این دوره آموزش مکانیک خودرو درجه 2 می‌باشد. کاراموزان بدون محدودیت سنی و با داشتن دانش اندکی می توانند در این دوره شرکت کنند.

بعد از پایان این دوره کاراموزان توانایی عیب یابی و تعمیر موتور انواع مدل‌های بنز و بی ام و را دارند و برای یادگیری تعمیر موتور خودروهای خارجی و سایر خودروها می‌توانند دوره‌های مرتبط را طی کنند.

تعمیر موتور بنز و بی ام و

مجتمع دوره آنلاین بعد از پایان دوره گواهینامه آموزش تعمیر موتور بنز و بی ام و را به کاراموزان اعطا می‌کند. این مدرک قابل ارائه به ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی می‌باشد.

سرفصل های آنلاین تعمیر موتور بنز و بی ام و

  1. آموزش تعمیر موتور bmw آموزش تعمیر موتور بی ام و 320 از سال 2005 تا 2018 آموزش تعمیر موتور bmw 528 از سال 2013 تا 2018 آموزش تعمیر موتور بی ام و 520 از سال 2005 تا 2018
  2. آموزش فلز کاری و کار با ابزارهای اندازه گیری (کولیس، میکرمتر، ترک متر) در دوره آموزش تعمیر موتور بنز و بی ام و آموزش تعمیر موتور بنز E240
  3. آموزش تعمیر موتور بی ام و X3 از سال 2011 تا 2018 آموزش تعمیر موتور بی ام و X4از سال 2013 تا 2018
  4. آموزش تعمیر موتورbmw 318از سال 2005 تا 2018 آموزش تعمیر موتورbmw 328 سال 2013 تا 2018
  5. آموزش سیستم روغن کاری اویل پمپ و کانال های روغن در دوره آموزش تعمیر موتور بنز و بی ام و آموزش سیستم جرقه زنی کوئل وشمع باز و بسته کردن سرسیلندر و رفع عیوب آن
  6. آموزش سیستم روغن کاری اویل پمپ و کانال های روغن در دوره آموزش تعمیر موتور بنز و بی ام و آموزش سیستم جرقه زنی کوئل وشمع باز و بسته کردن سرسیلندر و رفع عیوب آن
  7. آموزش تعمیر موتور بنز C240 آموزش تعمیر گیربکس 5 سرعته بنز مدل zf آلمان C240 آشنایی با سیستم خنک کاری واترپمپ

هزینه کلاس آنلاین تعمیر موتور بنز و بی ام و

شهریه دوره: 145,700,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 102,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 7

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیر موتور بنز و بی ام و

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا