آموزش آنلاین تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5

دوره برای افرادی که تمایل دارند فقط به تعمیر موتور برخی از خودروها مانند زانتیا و 206 تیپ 5 بپردازند، دوره آموزش آنلاین تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5 است.

علاقمندان به تعمیر موتور خودروهای ذکر شده با شرکت در دوره تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5 به راحتی قادر به عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات مربوط به موتور این خودروها خواهند بود.

کاراموزانی که علاقمند به یادگیری تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5 هستند اما پیش زمینه ای در مورد مکانیک خودرو ندارند نیاز است تا ابتدا دوره آموزش مکانیک خودرو را طی کنند و سپس وارد این حرفه شوند.

آموزشگاه دوره آنلاین با هدف تربیت کاراموزانی متخصص در زمینه تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5 این دوره را به صورت اصولی و مطابق با استانداردهای فنی حرفه ای صفرتا صد به صورت عملی بر روی خودرو واقعی برگزار می‌کند.

آموزش آنلاین تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5

افراد علاقمند به تعمیر موتور انواع خودروها می‌توانند در سایر رشته‌های مربوط به تعمیر موتور خودرو مانند آموزش تعمیر موتور پژو 405 و 206 تیپ 2، آموزش آنلاین تعمیر موتور پراید و پیکان و .. شرکت کنند.

از جمله سرفصل‌های دوره آموزش آنلاین تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5 می‌توانیم مواردی مانند: شناخت و نحوه کار با ابزارآلات، شناخت و نحوه کار با ابزارات اندازه گیری، باز و بست موتور، شناخت ابزار سرسیلندر، باز و بست سرسیلندر، تعمیر سیستم خنک کاری و … می‌باشد.

موارد ذکر شده تنها مواردی از سرفصل‌های آموزشی این دوره است، برای آگاهی کامل از لیست سرفصل‌ها به ادامه مطالب مراجعه کنید.

آموزشگاه دوره آنلاین با پشتیبانی نامحدود کاراموزان پس از پایان دوره و امکان تجدید دوره رایگان برای کاراموزانی که نیاز به یادگیری بیشتر دارند، تضمین این دوره را برای کاراموزان شرکت کننده فراهم می‌کند.

آموزش آنلاین تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5

همچنین مجتمع دوره آنلاین پس از پایان دوره به کاراموزان گواهینامه معتبر دوره تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5 را اعطا می‌کند.

سرفصل های آنلاین تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5

  1. آشنایی با ابزار سرسیلندر و متعلقات آن آشنایی با ابزار مخصوص نیم موتور متعلقات آن آشنایی با اندازه گیری حجم و قدرت موتور
  2. آشنایی با نحوه پیاده و سوار کردن موتور آشنایی با ابزارهای اختصاصی و اندازه گیری قطعات موتور در دوره آموزش تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5
  3. رفع عیوب احتمالی موتور باز و بسته کردن نیم موتور بالا و پایین شناخت دستگاه های تشخیص عیب
  4. آموزش تعمیر سیستم روغن کاری تشخیص عیوب سیتم های روغن کاری
  5. کمپرس گیری سیلندرهای موتور رفع عیوب موتور اندازه گیری فشار سیستم روغن کاری و ودمای موتور
  6. آموزش رفع عیوب موتور رفع عیوب بوجود آمده در سیستم خنک کاری در دوره آموزش تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5 تشخیص عیوب اویل و تعمیر آن
  7. تشخیص عیوب اویل و تعمیر ان عیب یابی کانال روغن وشستشوی آن آموزش تعمیر سیستم خنک کاری
  8. عیب یابی واترپمپ شستشوی رادیاتور

هزینه کلاس آنلاین تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5

شهریه دوره: 37,900,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 26,500,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا