آموزش آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری

یکی از دوره‌های پرطرفداری که مناسب افراد علاقمند به کارهای فنی می‌باشد، آموزش آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری است که در واقع بخشی از آموزش آنلاین نصب و تعمیرات پکیج دیواری می باشد.

آبگرمکن‌های دیواری به منظور تامین آب‌گرم مصرفی از تجهیزات مهم ساختمان‌ها بشمار می‌روند. ایجاد هرگونه اختلالی در کار آبگرمکن و خرابی آن بلافاصله باید رفع و تعمیر گردد.

برای تعمیر آبگرمکن‌های دیواری به تعمیرکار متخصص در این زمینه نیازمندیم؛ زیرا با سپردن کار تعمیر آبگرمکن به تعمیرکار ناوارد ممکن است به قسمت‌های دیگر آن نیز صدمه و آسیب وارد گردد.

متقاضیان علاقمند به تعمیر انواع آبگرمکن دیواری با شرکت در دوره آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آموزشگاه دوره آنلاین این حرفه را می‌توانند فرا گیرند و بلافاصله بعد از پایان دوره وارد بازار کار گردند.

آموزشگاه تعمیر آبگرمکن دیواری دوره آنلاین با بهره‌مندی از اساتیدی که در زمینه انواع آبگرمکن در برندهای مختلف دارای تجربه هستند و همچنین بهره‌مندی از کارگاه‌های مجهز به انواع آبگرمکن دیواری این دوره را برگزار می‌کند.

 

آموزش آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری

 

پشتیبانی آموزش آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری

لازم به ذکر است که در کارگاه دوره آموزش آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری فنی، برندهای مختلفی از آبگرمکن‌های  دیواری تعبیه شده تا کاراموزان با انجام کار عملی به عیب یابی و تعمیر انواع آبگرمکن‌ها مسلط گردند.

در دوره تعمیر آبگرمکن دیواری نقشه خوانی، فلزکاری، لوله کشی آب سرد و گرم به مقدار نیاز این رشته، اصول و نکات ایمنی، تست و راه اندازی آبگرمکن و … یاد می‌گیرید.

لیست سرفصل‌ها و توانایی‌هایی که در این دوره آموزشی بدست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورید در ادامه مطالب در همین صفحه آورده شده است.

تعمیرات آبگرمکن دیواری

کاراموزان شرکت کننده در این دوره آنلاین پس از پایان دوره میتوانند از پشتیبانی نامحدودی که آموزشگاه برای کاراموزان فراهم کرده است استفاده کنند و به صورت نامحدود به ضبط دوره ها دسترسی داشته باشند. حتی در صورت نیاز به تکرار مجدد، به صورت کاملا رایگان و حضوری این شرایط برایشان فراهم است.

سرفصل های آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری

  1. آموزش فلز کاری مقدماتی آموزش تشخیص عوامل موثر محیط کار آموزش لوله کشی آب سرد و گرم
  2. آموزش تشخیص قوانین نظری عملکرد آبگرمکن دیواری
  3. موزش پیشگیری از حوادث و رعایت اصول و نکات ایمنی و بهداشت کار در دوره تعمیر آبگرمکن دیواری
  4. آموزش باز و بسته کردن ، تست عملکرد قطعات آبگرمکن دیواری آموزش تشخیص عملکرد دودکش ساختمان آموزش نصب ، تست و راه اندازی آبگرمکن
  5. آموزش عیب یابی و تعمیر آبگرمکن های دیواری آموزش خواندن نقشه های تاسیساتی آب سرد ، گرم و گاز
  6. آموزش برقراری ارتباط با فرایندهای ذیربط آموزش تهیه گزارش عملیات
  7. آموزش انطباق عملیات نصب ، سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری در دوره عملی آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
  8. آموزش تشخیص سختی آب و رسوب گیری آبگرمکن دیواری
  9. آموزش اجرای مقررات و آیین نامه های شغلی
  10. آموزش اجرای استانداردهای تضمین کیفیت

هزینه کلاس آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری

شهریه دوره: 33,600,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 23,500,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 10

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا