آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی

یخچال‌های صنعتی نمونه ای از یخچال‌ها هستند که در فروشگاه‌ها، هایپرمارکت‌ها، شیرینی‌پزی یا قنادی‌ها، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و هتل‌ها و… استفاده می‌شود. برای تسلط به تعمیرات انواع یخچال‌های صنعتی به گذراندن دوره آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی نیاز داریم.
همچنین در صورت داشتن علاقه به این حوزه می توانید دوره آموزش آنلاین برق صنعتی هم بگذرانید. به دلیل استفاده زیاد و مکرر از یخچال‌های صنعتی و اهمیت و کاربرد بیشتر آن‌ها، بازار کار تعمیرات این یخچال‌ها بسیار عالی و پردرآمد می‌باشد. بنابراین تقاضا برای آموزش تعمیر یخچال صنعتی افزایش می‌یابد.

مزایای آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی

آموزشگاه دوره آنلاین، این دوره را با بهره‌مندی از اساتید برجسته و با سابقه و با استفاده از تجهیزات و دانش بروز بصورت عملی با آموزش الکترونیک مقدماتی از صفر تا صد برگزار می‌کند.دوره تعمیرات یخچال صنعتی عملی محور می‌باشد؛ یعنی انواع یخچال‌های صنعتی در کارگاه موجود است که کاراموزان با نظارت استاد روی آن‌ها کار عملی انجام می‌دهند و صفرتا صد تعمیرات یخچال‌های صنعتی را یاد می‌گیرند.

آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی

این دوره مانند دیگر دوره‌ها دارای پشتیبانی نامحدود آموزشگاه می‌باشد. چنانچه کاراموزان شرکت کننده در دوره آنلاین بعد از پایان دوره و ورود به بازار کار  به مشکلی برخوردند جهت رفع مشکل می‌توانند با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با استاد نسبت به رفع آن‌ها اقدام کنند.

اگر در پایان دوره احساس کردید به اندازه کافی یاد نگرفته اید و هنوز برخی از مطالب برایتان گم است می‌توانید مجددا دوره را بدون پرداخت هزینه طی کنید.

از سرفصل‌های مهم آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی مواردی مانند: جوشکاری آلمینیوم به مس، نقشه کشی و عیب یابی انوا یخچال‌های صنعتی از جمله فروشگاهی در مدل‌های مختلف (ایستاده، شیه خم، یخچال پرده هوا، ویترینی و …)، فرمول ترکیبی گازها، تنظیم ترموستات دیجیتالی و سردخانه، نصب انوع خازن‌ها روغنی و خشک و … می‌باشد.

سرفصل های آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی

  1. آموزش سیم کشی رله های یخچال های صنعتی
  2. آموزش تنظیم ترموستات دیجیتالی وتنظیم ترموستات سردخانه
  3. آموزش نقشه کشی وعیب یابی یخچال های فروشگاهی
  4. آموزش تعویض و تعمیرفن های یخچال صنعتی آموزش نصب شیربرقی درمدارسیکل مبرد برروی کلیه دستگاه های صنعتی و خانگی
  5. آموزش جوشکاری آلومینیوم به مس در یخچال های ساید برای اولین بار در ایران در دوره تعمیرات یخچال صنعتی آموزش تعمیرات یخچال های فروشگاهی مثل پرده هوا و فریزرهای صندوقی روباز
  6. آموزش فرمول ترکیبی گازها برای یخچال های صنعتی جهت بالابردن سرمای دستگاه آموزش عیب یابی یخچال های روباز از یک متری الی 12متری
  7. اموزش نفراست یا بدون برفک کردن یخچال های ویترینی وایستاده مثل قصابی وسوپرمارکت ها اموزش نصب خازن های روغنی و خشک در یخچال های خانگی و صنعتی
  8. آموزش تعمیرات یخچال های تاپینگ دراب میوه فروشی، اغذیه فروشی، کافی شاپ ها وغیره آموزش تنظیم اجرا یخچال های بالا صفری پرده هوا به زیرصفری بدون نیاز به تعویض گاز یا موتور

هزینه کلاس آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی

شهریه دوره: 60,000,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 42,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا