آموزش آنلاین طراحی طلا و جواهر

امروزه اکثر افراد به دنبال آموزش حرفه ای هستند که بعد از پایان آن بتوانند بصورت مستقل و با تایم کاری دلخواه مشغول به کار شوند.
آموزش آنلاین طراحی طلا و جواهر یکی از دوره‌های آموزشی محبوب و پرطرفداری است که کاراموزان پس از پایان آن به راحتی می‌توانند کار خود را به صورت مستقل و فریلنسری انجام دهند.

متقاضیان شرکت کننده در این دوره با اتمام دوره می‌توانند به دو صورت مشغول به کار شوند. روش اول: کار برای شرکت یا نهاد طراحی به عنوان طراح و تولید انبوه یک طرح خاص و روش دوم: طراحی سفارشات مشتریان خود می‌باشد.

برای تبدیل شدن به یک طراح طلا و جواهر حرفه‌ای نیاز است تا مبانی اصول مذاکره و نیاز مشتری را بدانید و همچنین توانایی ایجاد سریع یک تصویر کلی از ایده و طرح مخاطب را داشته باشید.

آموزش آنلاین طراحی طلا و جواهر

 

مزایای آموزش آنلاین طراحی طلا و جواهر در دوره آنلاین

آموزشگاه طراحی طا و جواهر دوره آنلاین مطابق با استانداردهای جهانی دوره طراحی طلا و جواهر را صفر تا صد بصورت عملی و تخصصی با در نظر گرفتن همه جوانب ورود با بازار کار برگزار می‌کند.

از دوره‌های مرتبط با آموزش طراحی طلا و جواهر دوره‌های مانند آموزش آنلاین طلا سازی و جواهر سازی، آموزش قلم زنی طلا و جواهر را نام ببریم.

دوره آموزش آنلاین طراحی طلا و جواهر پیش‌نیاز ندارد و شرکت در این دوره برای هر فردی بدون محدودیت و بلامانع است.

معرفی اصول و مبانی طراحی، یادگیری انواع روش‌های اندازه گیری، طرراحی نیم ست، نحوه و اصول نقشه کشی، طراحی با باگت، نحوه طراحی انگشتر تک نگین، مرواریدی و …، طراحی آویز با دستورات مختلف و … از سرفصل‌های آموزشی دوره طراحی طلا و جواهر است که در ادامه به طور مفصل شرح داده شده است.

کاراموزان شرکت کننده در دوره آنلاین توانایی طراحی 2 بعدی و 3 بعدی با نرم افزار، طراحی طلا و جواهر با ماتریکس و … را نیز بدست می‌آورند.

آموزش آنلاین طراحی طلا و جواهر

سرفصل های آنلاین طراحی طلا و جواهر

  1. معرفی اصول و مبانی طراحی آموزش طراحی آویز دامله آموزش اصول نقشه کشی
  2. آموزش طراحی انگشتر تک نگین، ضربدری، مروارید
  3. بررسی بازار کار طراحی طلا و جواهر و روش های ورود به آنی آشنایی با تکنیک های طراحی طلا و جواهر
  4. آموزش طراحی انگشتر تک تخمه معرفی اصول طراحی طلا و جواهر آموزش طراحی آویز با دستور Gem Top آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس در دوره تخصصی آموزش طراحی طلا و جواهر
  5. آموزش روش های اندازه گیری آموزش طراحی نیم ست آشنایی با تئوری های طراحی طلا و جواهر
  6. آموزش طراحی با باگت
  7. آشنایی با مخلوط عیارها وآموزش طراحی پاپیون آموزش طراحی 2 بعدی با نرم افزار آموزش طراحی آویز توری آموزش طراحی 3 بعدی با بروز ترین متد و با استفاده از نرم افزار در دوره تخصصی آموزش طراحی طلا و جواهر
  8. آموزش طراحی حلقه sign آموزش طراحی حلقه و آویز

هزینه کلاس آنلاین طراحی طلا و جواهر

شهریه دوره: 105,000,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 73,500,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 8

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین طراحی طلا و جواهر

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا