آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

یکی از شاخه‌های رشته تعمیرات ecu خودرو که فقط روی ایسیو خودروهای خارجی تمرکز دارد، آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی می‌باشد.

ecu یا کامپیوتر خودرو پردازشگر بسیاری از دستورات خودرو می‌باشد.  برای داشتن تسلط کافی و کامل به تعمیرات تخصصی ecu خودروهای خارجی نیاز به گذراندن دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی داریم.

آموزشگاه تعمیرات ecu خودروهای خارجی دوره آنلاین، این دوره را از الکترونیک مقدماتی صفر تا صد به صورت عملی و تخصصی آموزش می‌دهد. شرکت در این دوره بلامانع است و نیاز به گذراندن پیشنیاز نیست. همچنین در کنار آن می توانید به طور گسترده تر آموزش آنلاین تعمیرات ecu خودرو را هم بگذرانید.

این دوره مناسب همه علاقمندان به تعمیرات ecu خودروهای خارجی می‌باشد. گذراندن این دوره باعث می‌شود تا به تعمیر ایسیو انواع خودروهای خارجی مسلط شوید.

با شرکت در این دوره به دیاگ زدن، برنامه نویسی، ریمپ و عیب یابی برد ecu و اتصال آن به سنسور به صورت کامل و تخصصی مسلط می‌شوید.

 

آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

شرایط آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

تهیه تجهیزات و ابزار آلات مورد نیاز ، تعیین قیمت، مشتری مداری و سایر مباحث مربوط به بازار کار رشته ایسو خودروهای خارجی نیز در دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی آموزش داده می‌شود.

از دیگر مباحث بسیار مهم و کاربردی که در این دوره آموزش داده می‌شود جی تک و قسمت‌های نرم افزاری می‌باشد.

تشخیص مکانیزم سنسورها با ایسیو، تشخیص مکانیزم سیستم ایموبیلایزر، عیب یابی و تعمیر جعبه فیوز خودروهای جدید و صدها سرفصل تخصصی دیگر در این دوره آموزش داده می‌شود که در ادامه مطالب به طور مفصل شرح داده شده است.

تعمیرات ایسیو خودرو های خارجی

بعد از گذراندن این دوره آنلاین به عیب یابی و تعمیر ایسیو انواع خودروهای خارجی مانند: انواع خودروهای چینی، تویوتا، کیا، هیوندای مسلط می‌شوید.

دوره آموزش آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی در آموزشگاه دوره آنلاین مطابق با استانداردهای فنی حرفه ای و متناسب با بازار کار برگذار می‌شود؛ بنابراین کاراموزان بعد از اتمام دوره براحتی می‌توانند وارد بازار کار شوند و کسب و کار خود را راه انداری کنند.

سرفصل های آنلاین تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

 1. آموزش الکترونیک عمومی برای درک بهتر آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با ابزار و تجهیزات کارگاه الکترونیک
 2. آموزش عیب یابی و تعمیرات و یا تعویض قطعات الکترونیکی
 3. توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم سیستم های سوخت رسانی خودروهای ۳۰۰۰سی سی و عیب یابی مربوطه آشنایی با کدهای خطا و لیست ارورهای خودرو
 4. توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم سنسورهای قرارگرفته روی ماشین های خارجی توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم انواع واحدهای کنترل الکترونیکی خودروهای جدید توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم سنسورهادر خودرو
 5. توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم سنسورها با ایسیو آموزش شناسایی انواع آی سی های موجود روی بردهای الکترونیکی توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم سیستم ایموبیلایزر خودروهای مختلف
 6. توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم ارتباط ایموبیلایزربا انواع ایسیو توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم bcm,icu,ecm
 7. آموزش نقشه خوانی مدارات الکترونیکی خودرو توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم ایسیوهای خودروهای مختلف
 8. توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم انواع سیستم های موتوری خودروهای جدید توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم انواع سیستم های جرقه و هوا رسانی
 9. توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم گیربکس های اتوماتیکو کنترل الکترونیکی گیربکس اتوماتیک آموزش عیب یابی مدارات الکترونیکی و تعمیرات و یا تعویض قطعات معیوب
 10. توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم یب یابی ایسیوهای خودرو بدون نیاز به نقشه آشنایی با سیستم مولتی پلکس خودروهای جدید
 11. آموزش عیب یابی و تعمیرات جعبه فیوز خودروهای جدید توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم انواع دیاگخودروهای وارداتی
 12. توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم واحد کنترل الکترونیکی تجهیزات داخل اتاق آشنایی با کیلومتر و نحوه عملکرد کیلومترهای دیجیتال شناخت آی سی های موجود روی کیلومتر

هزینه کلاس آنلاین تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

شهریه دوره: 111,400,000 تومان

شهریه دوره با تخفیف: 78,000,000 تومان

پشتیبانی: نامحدود

نوع دوره: عملی

تعداد سرفصل: 12

مدرک فنی و حرفه ای: دارد

بازآموزی رایگان: دارد

تماس با ما

نظرات کارآموزان کلاس آنلاین تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

سوالات عمومی


سوالات تخصصی


پیمایش به بالا